Sram GX T-Type Eagle Axs Arka Vites (Bataryasız)
Sram GX T-Type Eagle Axs Arka Vites (Bataryasız)

Sram GX T-Type Eagle Axs Arka Vites (Bataryasız)

Sram GX T-Type Eagle Axs Arka Vites (Bataryasız)

 

 

Eagle Transmission, dağ bisikleti aktarma organlarınız için fonksiyon ve güvenilirlikte yeni standartlar belirleyen bir sistemdir.

Tüm bileşenler, her bisikletin sabit noktası etrafında inşa edilmiştir - tekerleğin merkezi. Temel işlevleri mükemmel bir şekilde yerine getirmek için tüm gereksiz parçalar ortadan kaldırılmıştır.

T-Type sistemi mükemmel çalışması için hassas bir şekilde eşleştirilmiştir ve mevcut, eski Eagle sürücüleriyle uyumlu değildir.

 

İşte SRAM'ın en iyi grup setlerinin küçük kardeşi: GX Eagle Transmission tahrik bileşenleri, rekabette test edilmiş üst düzey performansı uygun bir fiyata doğrudan bisikletinize getiriyor.

Entegre, birbirine bağlı aktarma organları bileşenleri olarak geliştirilen T-Type arka vites değiştirici, yeni bir montaj arayüzü kullanarak tekerlek aksının etrafına monte edilir. Çığır açan tam montajlı bağlantı yöntemi, benzersiz, kararlı bir bağlantı oluşturur ve optimum vites değiştirme hassasiyeti için çerçevenin her iki tarafında desteklenir. Ek olarak, arka vites değiştiriciler, mevcut SRAM Eagle AXS bileşenlerinden zaten bildiğiniz sezgisel bağlantı ve ayarlama işlemine sahiptir. GX Eagle Transmission arka vites değiştiricinin stabilite, hassasiyet ve güvenilirlik açısından büyük bir sıçrama yaptığını söylemek abartı olmaz. Kanıtlanmış aşırı yük debriyajı ve düz profil, arka vites değiştiricinin zincir tutucunun altında içeri doğru kaymasından kaynaklanan hasarlara karşı koruma sağlar. Bu arka vites değiştirici ile rakipsiz vites değiştirme performansı ve benzeri görülmemiş stabilite elde edersiniz.

 

NOT: Fotoğraf temsilidir aksine, arka vites değiştirici bataryasız olarak verilir. Montaj için UDH arayüzlü bir çerçeve kesinlikle gereklidir! Arka vites değiştirici, mevcut Eagle tahrikleriyle uyumlu DEĞİLDİR!

 

Teknik özellikler:

 

Malzeme: alüminyum / çelik

Teknoloji: Eagle Transmission

Vites: 12.

Kafes: çelik

Uyumluluk Kaset : SRAM Eagle Transmission 10-52T

Uyumlu çerçeve: UDH Drop

Makaralar: 14 diş (üstte) ve 16 diş (altta) X-Sync

Uyumluluk: SRAM Eagle İletim Sistemi

Su geçirmez: evet

Renk: siyah

Ağırlığı: 468g

 

Teslimat kapsamı: 1x SRAM GX Eagle  arka vites değiştirici | 12 vitesli (Bataryasız)

 

EAN:710845892929

MPN:00.7518.163.000

Model Kimliği:RD-X0-E-B1

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR