Sigma Rox 12.1 Evo Gps Km Saati
Sigma Rox 12.1 Evo Gps Km Saati

Sigma Rox 12.1 Evo Gps Km Saati

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : 24.910,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 19.999,00 TL(KDV Dahil)

SIGMA SPORT GPS ROX 12.1 EVO Basic bisiklet bilgisayarı | gece grisi

MADE IN GERMANY

Bu GPS bisiklet bilgisayarı herkese ilham verecek. Özel sporcular, tur sürücüleri, e-bisikletçiler, hepsi bilgi zenginliğinden faydalanacak ve onsuz yapmak istemeyeceklerdir.
ROX 12.1 EVO, çok çeşitli işlevlere sahip tam teşekküllü bir navigasyon cihazı olarak geliyor. Yeni tasarım çok modern ve sportif. Önceki modelin aksine, gövde boyutu önemli ölçüde küçültülmüştür. Aynı ekran boyutu nedeniyle, görünüm çok tutarlı hale geldi. Buna ek olarak, işçilik mükemmel ve çok yüksek kalitede, bu da uzun bir hizmet ömrü sağlıyor.
Düğmeler ve dokunmatik ekran ile net kullanım, sezgisel menü navigasyonunu ve en önemli verilere hızlı erişimi garanti eder. Batarya, USB-C bağlantısı üzerinden enerji ile doldurulur. 2400 mAh kapasitesi 14 saate kadar çalışma süresi sağlar, bu da bir günlük yolculuk için kolayca yeterlidir.

 

BISIKLET IÇIN OPTIMIZE EDILMIŞ HARITALAR

ROX 12.1 EVO'nuz önceden yüklenmiş birçok ülke haritası ile birlikte gelir. Böylece bisiklet bilgisayarınızın paketini açar açmaz başlayabilirsiniz! Sadece SIGMA'ya özel bir harita ekranı, yolunuzu bulabilmenizi sağlar. Haritalar, nerede olursanız olun veya hangi bisikleti kullanıyor olursanız olun, sizi her zaman en iyi rotaya götürmek için bisiklet yollarını ve patikaları vurgular. Sıkıştırılmış haritalar çok az depolama alanı gerektirir, bu nedenle dünya çapında bir dizi alanı kalıcı olarak saklayabilirsiniz. Daha fazla harita ve düzenli güncellemeler WiFi üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir, böylece her zaman her yerde mükemmel parkura sahip olursunuz.

Mükemmel montaj
Birlikte verilen iki braket sayesinde, cihazı monte ederken tam esnekliğe sahip olursunuz. Uzun Butler ile ROX 12.1 aerodinamik olarak gövdenin önüne yerleştirilir ve her şey görüş alanınızda olur. Alternatif olarak GPS tutucuyu da kullanabilirsiniz. Bu, kablo bağları yardımıyla gidona veya kadroya sabitlenir. Her durumda, bisiklet bilgisayarı sağlam ve güvenli bir şekilde oturur.

Her şey görüş alanında
İster gece ister güneş ışığında olsun, transflektif 3 inç ekran her durumda kolayca okunur. Çok yüksek kontrastlıdır ve mükemmel renk üretimi sayesinde küçük ayrıntıları bile net bir şekilde gösterir. Ekran sürekli olarak aydınlatılır ve optik bir sensör yardımıyla parlaklığı farklı aydınlatma koşullarına göre otomatik olarak ayarlar. Çizilmeye karşı dayanıklı cam sayesinde uzun yıllar boyunca net bir görüşe sahip olacaksınız.

Sonsuz fonksiyonlar
ROX 12.1'in yapamayacağı neredeyse hiçbir şey yok. GPS navigasyonu, yükseklik ölçümü, bisiklet fonksiyonları, güç ölçer, özelleştirilebilir profiller, bağlanabilirlik... liste uzayıp gidiyor. Arzu edilecek hiçbir şey bırakmayan bir cihaz.

Yenilikçi harita navigasyonu
OSM verilerine dayalı önceden yüklenmiş haritalar sayesinde, adım adım yol tarifleri ile gerçek navigasyon mümkündür. Rotaları doğrudan cihaz üzerinde oluşturabilir veya bilgisayarınızda planlayabilir ve Sigma Ride uygulaması aracılığıyla yükleyebilirsiniz. İzleri takip edebilir ve istediğiniz zaman başlangıç noktasına geri dönebilirsiniz. "Rotamı Çiz" işlevi ilginçtir. Harita üzerinde bir çizgi veya daire çizdiğinizde ROX 12.1 sizin için bir rota önerisi oluşturacaktır. Eğer bu sizin fikirlerinizle uyuşuyorsa, hemen başlayabilirsiniz.
Tabii ki navigasyon sadece iyi bir uydu alımı ile mümkün. Sigma bununla da ilgileniyor. Bilinen GPS sistemine ek olarak, Glonass ve Galileo'dan gelen sinyaller de işleniyor. Bu, tam konumunuzu belirlemek için her zaman yeterli veri olması gerektiği anlamına gelir.

Tamamen özelleştirilebilir
Her kullanıcının kendi tercihleri vardır. Bu nedenle ROX 12.1 sizin için önemli olan bilgilere göre bireysel olarak özelleştirilebilir. Örneğin, ilgili veri alanlarınızı seçebilir, bunlara renkler atayabilir ve böylece genel bir bakış elde edebilirsiniz.
Ayrıca, 6 spor profili zaten kaydedilmiştir. Dağ bisikleti ya da yol bisikleti kullanıyor olmanızdan bağımsız olarak, belirli veriler her zaman görüntülenir. Elbette kendi sayfalarınızı oluşturmanız da mümkündür.

Neredeyse sınırsız bağlantı
Hız, kadans ve nabız ölçümü için çeşitli sensörler ANT+ veya Bluetooth BLE aracılığıyla kolayca bağlanabilir. Elbette akıllı telefonunuz da bağlanabilir ve Sigma Ride uygulaması aracılığıyla verilerinizi canlı olarak Strava veya Komoot'a aktarabilir. Ayrıca, aramalar veya e-postalarla ilgili mesajlar, telefonunuzu çıkarmanıza gerek kalmadan size ulaşır.
Bataryayı şarj etmek ve verileri bilgisayarda okumak için bir USB-C portu da mevcut.

E-bisiklet hazır mı? Tabii ki hazır!
ROX 12.1 EVO e-bisiklete hazırdır ve birçok sürücü ile eşleştirilebilir. Uyumlu e-bisiklet sistemine bağlanır ve kalan menzil, pil durumu veya destek seviyesi gibi belirli değerleri görüntüler. Pil gücünden ve enerjiden tasarruf etmek için ekranda vites değiştirme önerilerini bile çağırabilirsiniz.

Acil bir durumda yardım
Düşmeniz durumunda da ROX 12.1'e güvenebilirsiniz. Tehlikeli durumu algılar ve güvenliğinizi onaylamanız için size 30 saniye verir. Aksi takdirde, acil durum kişileriniz Sigma Ride uygulaması aracılığıyla SMS ile bilgilendirilecek ve mevcut konumunuz iletilecektir.


Teknik veriler:

Malzeme: plastik
Boyutlar (UxGxY): 95 x 57 x 21 mm
Ekran boyutları (diyagonal): 3.0" | 240 x 240 piksel | 16 milyon renk | transflektif
Çalıştırma: dokunmatik ekran + 5 yan düğme
Pil: Lityum-iyon 2400 mAh
Pil ömrü: 14 saate kadar
Bellek: 8 GB
GPS: evet (GPS, GLONASS, GALILEO)
Arayüzler: PC ile USB-C, Strava, komoot, TrainingPeaks, Facebook, WhatsApp ile Sigma Ride Uygulaması aracılığıyla...
İletim: ANT+, Bluetooth BLE, WiFi
Barometrik yükseklik ölçümü: evet
Kadans ölçümü: isteğe bağlı
Sıcaklık ölçümü: evet
Kalp atış hızı ölçümü: isteğe bağlı
Akıllı bildirimler: evet, akıllı telefon ile bağlantı kurulduktan sonra
Renk: koyu gri
Ağırlık : 148 g (montaj parçası dahil, USB-C kablosu olmadan)


Teslimat kapsamı:

1x SIGMA SPORT bisiklet bilgisayarı GPS ROX 12.1 EVO Basic | gece grisi
1x Uzun Buttler montaj aparatı
1x boğaz üstü montaj aparatı
1x USB-C kablosu
1x taşıma kayışı
1x hızlı başlangıç kılavuzu

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR